Premierowe prezentacje nowej Insignii: 23-25 czerwca w salonach Opla w Polsce

Nowy Opel Insignia miał swoją światową premierę podczas Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie w marcu tego roku.

Do tej pory jednak niewiele osób miało okazję zobaczyć ten wspaniały model na żywo, a tym bardziej usiąść za jego kierownicą i poczuć jak znakomicie i komfortowo się go prowadzi. Taka okazja będzie już w najbliższy weekend, w dniach 23-25 czerwca, podczas Wielkiej Gali Nowej Insignii, czyli Dni Otwartych w autoryzowanych salonach sprzedaży marki w Polsce. Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji, m.in., salony sprzedaży w Warszawie odwiedzi, jeden z pierwszych użytkowników nowej Insignii, znany polski aktor Marcin Dorociński. 

Nowy Opel Insignia imponuje nie tylko niezwykłą sylwetką i przyjazną atmosferą wnętrza, ale także inteligentnymi technologiami, począwszy od wyznaczających trendy matrycowych reflektorów Opel LED IntelliLux® poprzez zaawansowany system napędu na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego po nowoczesne systemy wspomagające kierowcę i udoskonalony wyświetlacz projekcyjny HUD (Head up Display). Ponadto Insignia jest wyposażona w pierwszorzędne opcje łączności pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym, a także w system Opel OnStar z nowymi funkcjami osobistego opiekuna. Dzięki oszczędnym turbodoładowanym silnikom nowej generacji, masie obniżonej nawet o 200 kilogramów (w zależności od wersji) oraz niżej osadzonemu fotelowi kierowcy, Insignia jest jeszcze zwrotniejsza niż poprzednie modele Opla z tego segmentu oraz zapewnia bezpośrednie i satysfakcjonujące wrażenia z jazdy.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna Insignii może ulec zmianie. Niektóre elementy wyposażenia oraz usługi mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Szczegóły oferty, specyfikacja techniczna oraz informacje na temat modelu Insignia są dostępne na stronie marki Opel oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów.

Źródło: GM Media

Może Ci się również spodoba